Środowisko IT IaaS/Paas

Środowisko IT IaaS/PaaS oferowane przez Sinersio Polska, cechuje bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność.

Sinersio Cloud przygotowujemy i konfigurujemy pod konkretne potrzeby klienta w ciągu kilkunastu minut. Możliwość wyboru systemów wirtualizacyjnych, pozwala dopasować architekturę IT pod różne systemy.
Natychmiastowe klonowanie środowisk umożliwia przeprowadzanie testów obciążeniowych i wydajnościowych już na etapie wdrażania systemu. Usługa Sinersio Cloud pozwala klientowi stworzyć własne wirtualne centrum danych, którym można zdalnie zarządzać, z dowolnego miejsca.

IaaS – infrastruktura jako usługa

IaaS (ang. Infrastructure as a Service), to skrót, który oznacza jeden z modeli chmury obliczeniowej. Model IaaS polega na udostępnianiu serwerów, przestrzeni dyskowej oraz rozwiązań sieciowych – klientom w ramach wynajmu. Dzięki temu, klient nie musi kupować sprzętu do swojej serwerowni, może nawet z niej zrezygnować i przenieść sowje systemy na serwery wirtualne dostawcy.

PaaS – platforma jako usługa

PaaS (ang. Platform as a Service), to skrót oznaczający drugi model chmury obliczeniowej. Model PaaS, podobnie jak IaaS, polega na udostępnianiu serwerów, ale wraz z systemami operacyjnymi Windows lub Linux, interfejsami API oraz innymi systemami, które ułatwią natychmiastowe korzystanie z usługi.

Środowisko IT IaaS/PaaS – zalety

Usługę Sinersio Cloud użytkownik może zastosować do stworzenia środowiska produkcyjnego, deweloperskiego, testowego lub odtworzeniowego. Co więcej, usługa jest bardzo elastyczna. Dzięki temu, można zwiększać lub zmniejszać zasoby serwerów w ciągu kilkunastu minut. Samodzielne zarządzanie serwerami jest możliwe dzięki dotępowi do panelu SVDC.

Jeśli szukasz profesjonalnej usługi chmurowej, to skontaktuj się z nami. Przygotujemy dobrą ofertę i podpowiemy właściwe rozwiązanie.

Środowisko produkcyjne
Środowisko odtworzeniowe
Środowisko testowe/deweloperskie
Środowisko konsolidacyjne

Infrastruktura i środowisko IT do wynajęcia na tydzień, na miesiąc, na lata.