Strategia na chmurę

Strategia na chmurę obliczeniową to całościowa koncepcja zastosowania tego typu usługi w przedsiębiorstwie. Niektóre firmy włączają ją w ogólną strategię działania. Co takiego obejmuje strategia na chmurę? Przede wszystkim informacje dotyczące tego, w jakim zakresie firma będzie korzystać z rozwiązań chmurowych, jakie systemy biznesowe będą w chmurze oraz jakie korzyści, szczególnie oszczędności, przyniesie to rozwiązanie i w jakim czasie. Ponadto, zawiera założenia dotyczące wdrożenia, informacje o problemach, które zostaną rozwiązane lub których uda się uniknąć. Może również określać jakie wymagania musi spełnić rozwiązanie chmurowe, aby je wybrać sposób wielu dostępnych możliwości.

Strategia na chmurę z dobrym dostawcą

Profesjonalna usługa chmury obliczeniowej to rozwiązanie dobrze przygotowane nie tylko pod względem jakości (wydajne serwery, macierze dyskowe, rozwiązania sieciowe). Liczy się również doświadczenie dostawcy oraz posiadane centrum przetwarzania danych.

Chmura Sinersio Cloud

Stworzyliśmy chmurę Sinersio Cloud. Podstawą tej usługi jest Sinersio Data Center, zlokalizowane koło Zielonej Góry. To jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce.

W zależności od oczekiwań firmy oferujemy chmurę obliczeniową w wersji: Standard i Enterprise. Różnią się one zakresem funkcjonalności. Enterprise jest polecamy dla dynamicznie rozwijających się środowisk, z dużą liczbą użytkowników.

W jaki sposób wybrać chmurę?

W pierwszej kolejności polecamy stworzyć listę oczekiwań, które musi spłenić rozwiązanie chmurowe. Podstawowy zakres i rozesłać wraz zapytaniem do dostawców. Na podstawie zebranych informacji, można uzupełnić wiedzę i zaktualizować oczekiwania. Co więcej, pierwszy kontakt z dostawcami powinien dać wstępną odpowiedż, czyje rozwiązanie chcemy dokładniej poznać. Następnie warto obejrzeć webinaria produktowe (zdalne prezentacje). A potem umówić się na spotkanie z dostawcą i prezentację data center.

Skontaktuj się z nami. Ustalimy termin dedykowanego webinarium. Zaprosimy również na spotkanie do naszego data center.