Sinersio4industry

Usługa SVDC Bezpieczna fabryka specjalnie przygotowana dla firm produkcyjnych, gwarantująca ciągłość działania infrastruktury i środowisk IT, a tym samym brak przestojów w realizacji procesu produkcji.

Elementy usługi:

  • chmura przemysłowa Sinersio
  • przetwarzanie w odrębnych lokalizacjach
  • środowisko odtworzeniowe
  • backup i polityka bezpieczeństwa danych

Każdy z nich możesz wdrożyć w swojej firmie osobno.

Zapewniamy obniżenie kosztów zakładu produkcyjnego poprzez obniżenie wydatków na infrastrukturę IT i optymalizację środowisk IT.

Sinersio4retail

Usługa SVDC Bezpieczny Retail to dedykowana architektura dla firm o strukturze sprzedaży wielokanałowej (omnichannel).

Elementy usługi:

  • chmura przemysłowa Sinersio
  • przetwarzanie w odrębnych lokalizacjach
  • środowisko odtworzeniowe
  • backup i polityka bezpieczeństwa danych
  • gwarancja uruchomienia środowisk IT w ciągu 24 godzin
  • gwarancja nieprzerwanej pracy w sklepach otwartych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu

Sinersio4ecommerce

Usługa SVDC Bezpieczny e-commerce to dedykowane środowiska IT dla systemów wspierających e-commerce, z której mogą korzystać dostawcy rozwiązań IT dla e-commerce i działy IT firm.
Oferujemy dostęp do infrastruktury w chmurze, która wytrzyma ruch w e-sklepie na poziomie co najmniej 1 000 000 jednocześnie kupujących użytkowników.
Umożliwiamy elastyczne zwiększanie zasobów infrastruktury w okresie sezonowości.
Reputacja Twojego e-sklepu zależy od jego „zaplecza”.

Sinersio4developers

Usługa SVDC Development to specjalnie przygotowane środowiska IT dla firm developerskich. Usługa dostępna jest w modelu „next business day”, czyli praktycznie uruchamiana „od ręki” dla zainteresowanych użytkowników.

Sinersio4service

Usługa SVDC Bezpieczne usługi to dedykowane rozwiązania dla firm świadczących różne spektrum usług. Dzięki niej istnieje możliwość uruchomienia wielu projektów, bez oczekiwania na decyzje o zakupie zasobów sprzętowych. Elastyczność usługi pozwala na wyłączenie zasobów dla projektów już zakończonych.

Z usługi mogą skorzystać m.in. firmy, które potrzebują gotowych środowisk dla utrzymania aplikacji internetowych, chcą umieszczać kontent reklamowy na zasobach SVDC, potrzebują gotowych środowisk do wideo konferencji lub zasobów do dowolnych zastosowań.

Sinersio4outsourcing

Usługa SVDC Outsourcing to rozwiązania oparte na chmurze Sinersio, przygotowane pod potrzeby dostawców IT i resellerów. Elementem usługi jest również program partnerski.

Usługa SVDC (Sinersio Virtual Data Center) zapewnia pełną separację logiczną każdego klienta-użytkownika w sposób uniemożliwiający ingerencję w zasoby przez osoby nieuprawnione.

Każdy zarejestrowany klient ma możliwość samodzielnego konfigurowania i definiowania nie tylko wielkości zasobów sprzętowych w postaci serwerów, czy też pamięci masowych ale również będzie posiadał kontrolę nad przydzieloną mu infrastrukturą sieciową składającą się z urządzeń typu router, firewall i load-balancer.