Technologia cloud

Technologia cloud, czyli technologia chmury obliczeniowej wykorzystuje różne możliwości i innowacje dostępne w branży informatycznej. Usługa chmury obliczeniowej może być inna, w zależności od kno-how jakim dysponują jej twórcy oraz jej przeznaczenia.

Chmura Sinersio Cloud została zaprojektowana z myślą o dostarczeniu przedsiębiorcom wysokiej jakości usługi. Takiej, która będzie skutecznym, bezpiecznym i opłacalnym rozwiązaniem. Od samego początku przeznaczeniem Sinersio Cloud był głównie hosting systemów biznesowych: ERP, CRM, WMS, DMS, e-commerce. Systemy te stanowią kluczowe narzędzia pracy i muszą korzystać z wydajnego i bezpiecznego środowiska IT. Usługa Sinersio Cloud spełnia te oczekiwania. Jest to wyizolowana, wirtualna infrastruktura: serwery, przestrzeń dyskowa, internet.

W skład wirtualnej infrastruktury wchodzą:

  • instancje maszyn wirtualnych
  • wirtualne zasoby dyskowe
  • wirtualne sieci

Elastyczność i skalowalność chmury Sinersio Cloud daje możliwość tworzenia zarówno prostych jak i skomplikowanych środowisk IT, wspierających realizację wszystkich procesów w firmie.

Technologia cloud – podstawą jest data center

Podstawą technologii cloud jest data center. Konkretny obiekt, odpowiednio przystosowany do przejęcia funkcji dotychczas pełnionych przez firmowe serwerownie.

Sinersio Cloud to profesjonalna usługa, którą realizujemy w własnym data center. Obiektem zarządzają operatorzy i inżynierowie Sinersio Polska. Dzięki temu, w pełni kontrolujemy wszystkie etapy usługi chmurowej i nie jesteśmy zależni od innych dostawców. Co więcej możemy dynamicznie reagować i wpływać na pracę w naszym centrum przetwarzania danych.

Technologia w usłudze Sinersio Cloud

W usłudze Sinersio Cloud użytkownik może dynamicznie zmieniać zasoby wirtualnych serwerów: ilość core, RAM, przestrzeń GB. Zapewniamy wysoki poziom parametrów SLA (Service Level Agreement). Ponadto, usługa zawiera szereg funkcjonalności takich jak np.: loadbalancer, snapshoty, klonowanie instancji, zarządzanie siecią, tworzenie maszyn z obrazów ISO, tworzenie templatów maszyn i wiele innych.

Poznaj więcej możliwości. Umów się na webinarium.

Co się składa na chmurę Sinersio Cloud?

Możliwości chmury wyjątkowo ogranicza próba odwzorowania w środowisku usługodawcy, identycznych warunków, jak w przypadku dysponowania własną infrastrukturą.

(Źródło ITWiz.pl)