Oprogramowanie w chmurze. Warto?

Oprogramowanie w chmurze zdobywa coraz większą popularność. Niezależnie czy wybór pada na wynajem tylko infrastruktury czy też infrastruktury wraz z oprogramowaniem. Zalet takich rozwiązań jest sporo, a najważniejsza z nich to dostępność i ciągłość działania.

Hosting systemów ERP, CRM oraz innych systemów przeznaczonych do wsparcia procesów biznesowych, to jedna z najpopularniejszych form wykorzystania chmury przemysłowej Sinersio Cloud.

Nasza rozwiązanie chmurowe zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy pod systemy i aplikacje wymagające wysokiej dostępności i zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Sinersio Polska hostuje nie tylko wspomniane systemy ERP i CRM, ale również WMS, DMS, APS i wiele innych. Umożliwiają one rejestrowanie i przetwarzanie ogromnej ilości danych. Nie ogranicza nas wielkość przedsiębiorstwa ani liczba kontrahentów klienta w systemach e-commerce. Jesteśmy przekonani, że nasze serwery i technologie spełnią oczekiwania.

Oprogramowanie w chmurze czy na własnym serwerze?

Doskonale rozumiemy znaczenie systemów IT dla firm, które zdecydowały się na ich wdrożenie. Co więcej uważamy, że oprogramowanie biznesowe jest jednym z kluczowych systemów w przedsiębiorstwie. Dlatego dostarczamy niezawodne środowisko, w którym mogą one funkcjonować bez obaw o przerwy w dostępie lub utratę danych.

Udostępnimy Twoje systemy i aplikacje w sprawdzonej chmurze przemysłowej.

Nasza chmura, to wysokiej klasy infrastruktura oraz aplikacja do zdalnego zarządzania usługą. Co więcej umożliwiamy administrowanie środowiskiem IT, jego monitoring i raportowanie.

Skontaktuj się z nami. Podpowiemy, doradzimy, zrealizujemy.