Chmurą Sinersio można zarządzać samodzielnie, dzięki panelowi SVDC (Sinersio Virtual Data Center). Jest to aplikacja z bardzo czytelnym graficznym interfejsem użytkownika, która umożliwia m.in.: definiowanie (kreowanie) nowych maszyn wirtualnych, zmniejszanie lub zwiększanie zasobów typu CPU, RAM, GB w zależności od potrzeb użytkownika, pełne zarządzanie środowiskiem sieciowym. Aplikacja ta odzwierciedla całe środowisko IT użytkownika, w zakresie jaki został zdefiniowany podczas projektowania rozwiązania z naszymi specjalistami.

Szybki dostęp
do wszystkich zasobów

Po zalogowaniu do panelu SVDC, użytkownik zobaczy dashboard, który wyświetla wszystkie dostępne zasoby, czyli będące w użyciu maszyny wirtualne, które składają się na pełne środowisko IT.

Przejrzysty układ
funkcjonalności

Wszystkie funkcjonalności w panelu SVDC są poukładane w tematycznych zakładkach, dzięki którym użytkownik jest intuicyjnie prowadzony przez poszczególne procesy definiowania i monitorowania zasobów swojego środowiska.

Poznaj i zaufaj

Zapisz się na webinarium i nie wychodząc z biura, dowiedz się w jaki sposób możesz zastosować wirtualne data center Sinersio do wsparcia swoich procesów biznesowych.
Jeśli zechcesz, możesz się z nami spotkać podczas konferencji „Oswoić chmurę” lub bardziej kameralnie na śniadaniach biznesowych „CEO meet CIO”.
Każda z tych form jest dobra, aby poznać nasze możliwości, zrozumieć sposób realizacji usług, zaufać naszej wiedzy i doświadczeniom, skorzystać z propozycji optymalizacji zasobów IT i oszczędności kosztów.

Zdecyduj, gdzie się spotkamy

Webinaria produktowe
Konferencje
„Oswoić chmurę”
Śniadania
„CEO meet CIO”