Zarządzanie chmurą

Zarządzanie chmurą obliczeniową Sinersio Cloud użytkownik może realizować samodzielnie, dzięki panelowi SVDC (Sinersio Virtual Data Center). Jest to aplikacja z bardzo czytelnym graficznym interfejsem. Umożliwia ona m.in.:

  • definiowanie (kreowanie) nowych maszyn wirtualnych,
  • zmniejszanie lub zwiększanie zasobów typu CPU, RAM, GB w zależności od potrzeb,
  • pełne zarządzanie środowiskiem sieciowym.

W panelu SVDC odzwierciedlone jest całe środowisko IT użytkownika – wszystkie serwery, liczba użytkowników, przestrzeń na dane, snapshoty dysków i maszyn, ilość licencji na systemy operacyjne, itp.

Szybki dostęp
do wszystkich zasobów

Po zalogowaniu do panelu SVDC, użytkownik zobaczy dashboard, który wyświetla wszystkie dostępne zasoby, czyli będące w użyciu maszyny wirtualne, które składają się na pełne środowisko IT.

Przejrzysty układ
funkcjonalności

Wszystkie funkcjonalności w panelu SVDC są poukładane w tematycznych zakładkach. Dzięki temu, użytkownik jest intuicyjnie prowadzony przez poszczególne procesy definiowania i monitorowania zasobów swojego środowiska.

Zarządzanie chmurą ze wsparciem

Zdecydowanie łatwiej zarządza się usługą chmury obliczeniowej, gdy można liczyć na niezawodne wsparcie techniczne dostawcy. Użytkownikom Sinersio Cloud zapewniamy szkolenia oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów. Ponadto, użytkownicy mogą zgłaszać prośbę o pomoc techniczną z poziomu panelu SVDC. Co więcej, wdrożyliśmy również system obsługi zgłoszeń serwisowych. Dzięki niemu, użytkownicy wiedzą w jaki sposób pracujemy nad ich tematem oraz w jakim czasie otrzymają rozwiązanie.

Poznaj Sinersio i zaufaj naszym usługom

Zapisz się na webinarium. Dowiedz się w jaki sposób możesz zastosować usługę Sinersio Cloud do wsparcia procesów biznesowych.
Poznaj nasze możliwości, zrozum sposób realizacji usług, zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniom. Optymalizuj zasoby IT i oszczędzaj koszty.

Posiadamy własny obiekt data center, w którym realizujemy usługi chmurowe, kolokację i backup.