We Know How

Oswoić chmurę

Konferencje o zasięgu ogólnopolskim, których celem jest pokazanie uczestnikom najlepszych praktyk w zakresie zastosowania chmury przemysłowej Sinersio do realizacji różnych projektów biznesowych.

CEO meet CIO to pomysł na spotkania biznesowe Prezesów i Szefów IT. Uczestniczą w nich osoby, które odpowiadają za strategiczne obszary w firmie: Prezes – za obszar rozwoju biznesu i szef IT – za obszar rozwoju technologii, niezbędnych do realizacji procesów.
Podczas tych spotkań pokazujemy jak łatwo można komunikować potrzeby w zakresie IT i projektów biznesowych między tymi dwiema grupami. Jako Outsourcer z wieloletnim doświadczeniem potrafimy pokazać, że IT jest konkretną usługą, która ma służyć realizacji celów. Wspieramy zarówno szefów IT jak i Prezesów w budowaniu wspólnej, całościowej koncepcji dotyczącej korzystania z rozwiązań chmurowych oraz zabezpieczania danych przed utratą lub nieuprawnionym dostępem.
Spotkajmy się w Twojej firmie. Zaproś Nas, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

CEO meet CIO

Webinaria cloud

W każdy poniedziałek i piątek organizujemy stałe webinaria: Business Monday (godzina 10.00) i Technical Friday (godzina 12.00). Business Monday przeznaczony jest dla menadżerów, którym prezentujemy koncepcje zastosowania usług chmurowych do różnych projektów. Natomiast Technical Friday przeznaczony jest dla szefów IT i Administratorów IT, którym pokazujemy narzędzia do zarządzania infrastrukturą i środowiskami IT w chmurze oraz omawiamy zasady migracji części lub całości systemów IT do chmury.
Zgłoś udział. Wypełnij formularz.