Bezpieczna chmura przemysłowa

Bezpieczna chmura przemysłowa to usługa Sinersio Cloud. Występuje w dwóch wersjach: Standard i Enterprise. Obie wersje różnią się zakresem dostępnych funkcjonalności oraz wydajnością dysków. Dla dynamicznych środowisk IT, które obsługują rozproszone podmioty – polecamy wersję Enterprise. Natomiast dla podmiotów, które nie zarządzają oddziałami oraz mają w miarę stabilne potrzeby w zakresie infrastruktury informatycznej – rekomendujemy wersję Standard.

bezpieczna chmura przemysłowa

Bezpieczna chmura dla naszych klientów

Dla naszych klientów bezpieczeństwo to ciągłość dostępu do swoich serwerów i zasobów oraz ochrona przed nieuprawnionym dostępem. Dlatego usługa Sinersio Cloud spełnia te oczekiwania. Przeznaczona jest dla dla firm o różnicowanym zapotrzebowaniu na informacje, dla których ochrona danych jest priorytetem.

Chmura przemysłowa Sinersio Cloud:

  • To model Sinersio Virtual Data Center (SVDC) zbudowany w oparciu o najlepsze praktyki inżynierów i ekspertów Sinersio;
  • Wspiera realizację projektów biznesowych, w których kluczowa jest ciągłość dostępu i bardzo wysoki poziom ochrony danych;
  • Jest to elastyczne środowisko IT, które można dostosować pod specyfikę działania klienta;
  • Stanowi platformę do hostowania (wynajmu serwerów) dla takich systemów jak: ERP, WMS, CRM, DMS oraz innych specjalistycznych.

Jakie cechy ma Sinersio Cloud?

Chmura przemysłowa Sinersio Cloud cechuje przede wszystkich bardzo wysoka wydajność – nawet do 40% większa niż innych chmur aktualnie dostępnych na polskim rynku (wynik badań wydajnościowych w naszym laboratorium IT). Ponadto, jej fundamentem są wysokiej jakości rozwiązania: sprzęt i technologie informatyczne klasy enterprise. Co więcej chmura Sinersio Cloud zlokalizowana jest we własnym ośrodku data center, który przeszedł testy obciążeniowe przed oddaniem do użytkowania.

W panel do zarządzania usługą Sinersio Cloud zastosowaliśmy szereg zabezpieczeń i uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Dzięki temu, możemy go bez obaw udostępnić naszym klientom do samodzielnego zarządzania usługą.

Korzystanie z chmury przemysłowej Sinersio Cloud:

  • Wzmacnia zaufanie do rozwiązań chmurowych;
  • Buduje świadomość jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo danych;
  • Zmienia myślenie właścicieli firm i menadżerów w zakresie bezpiecznego przechowywania danych w innej lokalizacji niż własna firma;
  • Pokazuje, że wybór chmury to wybór strategicznego partnera z konkretną specjalizacją – w przypadku Sinersio Cloud jest to specjalizacja w modelu IaaS, czyli infrastruktura informatyczna jako usługa.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę na bezpieczną chmurę Sinersio Cloud.